Szanowni Państwo, mieszkańcy Województwa Lubelskiego:

Informujemy, że z powodu remontu jaki będzie przeprowadzany na przejeździe kolejowym w Miłocinie (powiat lubelski), droga wojewódzka Nr 830 będzie zamknięta dla ruchu w następujących dniach: od 23 maja 2022r. od godziny 10.00 do 27 maja 2022r. do godziny 21.00 oraz od 1 czerwca 2022r. do 5 czerwca 2022r.

W tym czasie obowiązywać będą następujące objazdy:

Samochody ciężarowe, których waga nie przekracza 8 ton, jadąc od strony Nałęczowa drogą wojewódzką Nr 830, przed przejazdem kolejowym będą musieli skręcić w drogę powiatową na Miłocin. Następnie w Palikijach Drugich na skrzyżowaniu dróg powiatowych skierują się na Palikije Pierwsze, następnie przejadą przez Sporniak, Motycz i Uniszowice gdzie znowu wjadą na drogę wojewódzką Nr 830.

Dla samochodów ciężarowych, o masie powyżej 8 ton, został wyznaczony objazd, który rozpoczyna się w Sadurkach na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich Nr 827 i 830. Tam kierowcy będą musieli skierować się na drogę wojewódzką Nr 827, przejechać przez Wojciechów
i dopiero w Bełżycach skierować się na drogę wojewódzką Nr 747 którą przez Zosin
i Wojcieszyn dojadą do węzła Węglin a następnie do drogi wojewódzkiej Nr 830.

Został wyznaczony także trzeci objazd, którego trasa biegnie bardzo podobnie jak objazdu dla samochodów, których masa nie przekracza 8 ton. Zaczyna się w Miłocinie, następnie kierowcy przejeżdżają przez Motycz, Sporniak, Palikije Pierwsze oraz Drugie i wyjeżdżają na drogę wojewódzką Nr 830 w Miłocinie, z drugiej strony przejazdu.